O nás Najlepšie Slovenské špeciality

Reštaurácia Rotoska - O nás

Moderná reštaurácia s tradičnou ponukou jedál

Vitajte na stránke spoločnosti AUTO ROTOS – Reštaurácia ROTOSKA so sídlom na ul., Račianskej 184/ B, ktorá je súčasťou komplexu budov a čerpacej stanice AUTO ROTOS. Reštaurácia bola otvorená v roku 2015. Budova reštaurácie má dve poschodia, je plne klimatizovaná s moderným dizajnom s ponukou tradičných slovenských aj medzinárodných jedál.

Našej reštaurácii nechýba špičkovo vybavená kuchyňa s modernými zariadeniami v zmysle najnovších gastronomických štandardov. Pre hostí máme pripravené pohodlné priestory s kapacitou 120 osôb, milý personál a dostatočný počet parkovacích miest. Samozrejmosťou je u nás možnosť bezplatného pripojenia na internet cez sieť WiFi.

Reštaurácia ponúka predovšetkým chutné a denne pripravované jedlá s poduktami od domácich výrobcov.

Ponúkame priestory reštaurácie na rezerváciu aj pre uzavretú spoločnosť na usporiadanie rôznych spoločenských, slávnostných, rodinných či pracovných podujatí.

Pre zákazníkov máme k dispozícii dostatok bezplatných parkovacích miest na parkoviskách strážených kamerovým systémom

Kolektív reštaurácie sa snaží o maximálnu spokojnosť zákazníkov. Veríme že po návšteve našej reštaurácie budete spokojní. Reštaurácia si už v krátkej dobe našla široký okruh priaznivcov, ktorí oceňujú hlavne dobrú domácu kuchyňu. Počas obeda sa podáva obedové menu z 3 až 6 druhov jedál. Aktuálnu dennú ponuku si môžete pozrieť tu: denné menu.


Veríme, že útulné prostredie, vľúdna atmosféra, gurmánske špeciality a skvelý servis zanechajú vo vás nezabudnuteľný dojem a vnuknú vám otázku, kedy sem prídem zas?Hlavný vchod do Reštaurácie Slovesnké špeciality

Hlavný vchod do Reštaurácie Slovesnké špeciality

Dve poschodia s kapacitou 120 miest

Dve poschodia s kapacitou 120 miest

Ponúkame vám aj denné menu

Ponúkame vám aj denné menu

Pripravíme vám kávu so špičkovým kávovarom

Pripravíme vám kávu so špičkovým kávovarom


V blízkom okolí nájdete

  • Autorizovaný predaj a servis vozidiel Škoda a Volkswagen - Auto Rotos
  • Stanica Technickej Kontroly, Kontrola originality
  • Čerpacia stanica Auto Rotos
  • Predajňa športových potrieb Insport Line
  • Predajňa motocyklov KTM
  • atď.